Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Lalelinin Yıldızları Arasında Yerinizi Alın

 

Türkiye’nin turizm potansiyelinin ve yatak kapasitesinin en yoğun olduğu ‘Tarihi Yarımada’ içerisinde yer alan Laleli, turizm işletmeleri ile ülkemiz ekonomisinin en dinamik bölgesidir. Sahip olduğu yatak kapasitesi ile ülkemizin en önemli konaklama bölgesidir. Bölgede yer alan turizm işletmelerinin bir araya gelmesi ile oluşan LASİAD Turizm Komitesi bölgenin sorunları ve uluslar arası organizasyonlarda tanıtımının yapılması amacı ile projeler üretmektedir.

 

Alışveriş, moda, konaklama ve hizmet sektörlerinin bir arada olduğu dünyanın en büyük ‘Açıkhava Alışveriş Merkezi’ olan Laleli’nin var olan potansiyelinin daha üst noktalara taşınması için yapılan çalışmalar turizm komitesinin en önemli amacıdır. LASİAD Turizm Komitesi bu amaçlar doğrultusunda bölgenin yurt içi ve uluslar arası tanıtımına katkıda bulunmak için hazırladığı projeler arasında yer alan fuarlar, festivaller, turizm profesyonellerinin bir arada olduğu etkinlikler planlamaktadır.

 

Bu çalışmaların ilki olan ‘LALELİ STARS’ yani ‘Laleli’nin Yıldızları Projesi’ bölge markasına katkı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. ‘LALELİ STARS’ ismi ismi otellerin yıldızları ile adlandırılıyor olması ve Laleli’nin moda ve turizm anlamında parlayan bir yıldız haline gelmesi nedeniyle tercih edilmiştir. Laleli Stars Projesi, Ocak 2016 tarihinde Uluslar arası EMITT Fuarı’na bölgesel 285 metrekare stand katılımı ile başlayan bir çalışma olarak planlanmıştır. Proje kapsamında hazırlanacak olan Laleli Stars Turizm Rehberi ve rehber içeriği ile oluşturulacak web sitesi ve mobil uygulamalar ile etkisinin sürekliliği sağlanacaktır.

 

Projede yer alan turizm işletmelerine sağlanacak avantajlar ve katılım şartları ile ilgili detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden irtibata geçmeniz gerekmektedir.

 

Havaalanı Reklam Panosu

Tarihi Yarımada Kültür Haritası